Casio AT-3 61 Tuşlu Oryantal Klavye Org

Fotoğraflar yükleniyor

2.500
İlan No 96
İlan Tarihi 27 Aralık 2020
Durum İkinci El

Piyano öğrenmek için aldım fakat hiç bakamadım. Problemsizdir. Tüm fonksiyonlar çalışmaktadır. Adaptörü mevcuttur. Bursa Geçit Mahallesinden Alabilirsiniz.

Dahili Doğu tonları ve ritimleri için çok yönlü bir seçim

  • Dokunuş Tepkili 61 tuş, 64 Polifoni
  • 54 Doğu Tonu dahil olmak üzere 820 Ton
  • 83 Doğu Ritmi dahil olmak üzere 250 Ritim

Doğu Gam Ayarı:

Dahili ses kaynağının ayarı kolayca bir çeyrek ton değiştirilerek Doğu müziği için gereken gam yeniden oluşturulabilir. Doğu gamı hem besteleme hem de canlı gösteri için kullanılabilir. Nihai gam ayarı Otomatik Eşlik özelliğine de uygulanabilir.


Doğu Gamı Ayarı: 54 dahili Doğu tonu arasında "ud", "kanun", "ney" ve diğerleri bulunur. Toplam 83 dahili Doğu eşlik ritmi geleneksel müzikten modern müziğe kadar her şeyi kapsar. Yüksek kaliteli ses Doğu müziği çalmayı ve bestelemeyi destekler.

Şarkı Sıralayıcı beş şarkıya kadar ve yaklaşık 30.000 notanın kaydedilmesine destek olan 16 kanal ve ek bir sistem kanalı sağlar. Her bir farklı müzik enstrümanı bölümü gerçek çok kanallı kaydetme özellikleri için farklı bir kanala kaydedilebilir. Klavyenin gerçek zamanlı kaydı ve Otomatik Eşlik Etme özelliklerinin yanı sıra, Şarkı Sıralayıcı aynı zamanda bir şarkının belirli bölümlerinin anlık kayıtlarını destekler ve olay değiştirme size kaydedilen veriyi nota nota değiştirme imkanı sağlar. Değiştirilecek notaların aralığını seçme ve daha fazlası için olay giriş, olay silme, olay kopyalama, miktarlaştırma ve yer bulma özelliklerini içeren eksiksiz bir değiştirme araçları serisi içerir. Ayrıca adım kaydetme özelliği notaların sürelerini ve eşiklerini belirleyerek girmenize olanak sağlar. Biten kayıtlar SMF (Standart MIDI Dosyası) formatına dönüştürülebilir ve bir SD bellek kartına saklanabilir.

Sekiz kanala kadar (davul, perküsyon, bas, akor 1'den akor 5'e kadar) orijinal eşlik örnekleri yaratmak için değiştirilebilir (INTRO, NORMAL, NORMAL DOLDURMA, DEĞİŞİKLİK, DEĞİŞİKLİK DOLDURMA). Mevcut bir ritmin bireysel eşlik parçalarının her biri üzerine kaydetmenin yanı sıra, olay değiştirme işlevi size kaydedilen verinin her durumu üzerine tam hakimiyet imkanı sağlar. Kolay Değiştirme işlevi de orijinal ritimler yaratmak için birden çok dahili ritimlerden eşlik etmeyi birleştirmenize izin verir. Mikser özellikleri ise tonlarda, ses seviyelerinde, reverb ve her parçanın diğer parametreleri üzerinde kontrol sağlar. Olay giriş, olay silme, olay kopyalama, miktarlaştırma ve daha fazlasını içeren eksiksiz bir değiştirme araçları serisi. Bir tuş dokunuşuyla geri çağrılabilen 100 farklı kullanıcı ritmine kadar depolamayı sağlayan bellek temin edilmiştir.

Klavye çalışı, Otomatik Eşlik Etme, Şarkı Sıralayıcı çalışı ve INST IN ve/veya MIC IN terminallerinden ses girişi sonradan tekrar oynatma için kart yuvasına yerleştirilen bir SD bellek kartına dijital ses verisi olarak kaydedilebilir. Tabi ki bir SD bellek kartından playback sırasında klavye üzerinden eşlik edebilirsiniz. Kayıtlı ses dosyaları uzun dönemli depolama için USB aracılığıyla bağlantılı bir bilgisayara aktarılabilir. Aşağıda gösterilen URL'den indirilebilen Special Data Manager 6.0 uygulama yazılımı, veriyi daha sonra bir bilgisayarda tekrar çalmayı sağlayan WAV formatına dönüştürmek için kullanılabilir. Bütün bunlar orijinal demo kayıtlarını yaratma işini çok büyük ölçüde kolaylaştırır.

Ses düzeyi, pan, reverb gönderim ve diğer ayarlar her bir bölüm için tam olarak istediğiniz seviyelere ayarlanabilir. Ses girişini MIC IN terminali ve INST IN terminali aracılığıyla da ayarlayabilirsiniz.


Yorumlar
673 kez görüntülendi.