ERNİ BEGONİT KÜPTAŞ BAZALT KÜPTAŞ ANDEZİT KÜPTAŞ ŞEV TAŞ BEGONİT KÜPTAŞ Andezit küptaş İzmir

Fotoğraflar yükleniyor

200
İlan No 700
İlan Tarihi 6 Nisan 2024
Firma Adı İzmir granit küp taş begonit küp taş

ERNİ GRANİT KÜPTAŞ DOĞAL BAZALT KÜPTAŞ ANDEZİT KÜPTAŞ ŞEV TAŞ BAZALT KÜPTAŞ,

🛠️ **Uygulama Ekip Tanıtımı:**

Merhaba! Bizler, profesyonel bir uygulama ekibi olarak erni granit küp taşı ve begonit küp taşı gibi malzemelerin uygulamasında uzmanız.

💼 **Hizmetlerimiz:**

- Yüksek kaliteli erni granit küp taş ve begonit küp taş uygulamaları

- Profesyonel ve deneyimli ekip

- Özelleştirilmiş çözümler

- Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı

🌐 **İletişim Bilgilerimiz:**

📞 Telefon: +90 5385434855

📧 E-posta: Ernigranit,com

🌍 Web,Sitesi:https://emlakservisi.com/Profil/Ernigranit

🔨 **Siz de projenizi hayata https://emlakservisi.com/Profil/Ernigranit için bize ulaşın!** Profesyonel ekibimizle her türlü uygulama ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktan mutluluk duyacağız.

--- iletişim, Halil usta Diyarbakır doğal kaldırım Arnavut granit küp taş begonit küp taş Bazalt taş andezit küptaş Bazalt küptaş uygulama ekibi Diyarbakır Ergani

Erni begonit küptaş Ankara,begonit Taşı,05385434855,Yedi farklı model ve çeşitleri olan Begonit taşı, estetik görünümlü, doğal küp taş döşemesinde alternatif olan ekonomik bir parke taş çeşididir. Begonit, modüler yapısı sayesinde her türlü yol formlarına uygun şekilde döşeme bilmesi sayesinde taşların arasında oluşan boşluklar en aza indirebilirsiniz.

Bu modüler yapı sayesinde dar alanlarda ve kavisli yollarda boşluk olmadan harç yada beton işlemi olandan uygulama imkanı sağlar.

Begonit taşı Kilit Taşından farklı olarak küçük olduğu için Kenar boşlukları en aza indirebilirsiniz.

Begonit Taşı Ölçüleri

6 CM , 8 CM , 10 CM olarak üretilmektedir.

YükseklikAğırlık/m2Fiyat M26 CM140 gr120 TL8 CM175 gr140 TL10 CM210 gr150 TL

Begonit Taş Özellikleri

Begonit Taşı Sağlamdır.

Çok dayanıklı ve uzun ömürlüdür

Donma ve kaykanlık olmaması en belirgin özelliğidir.

Begonit Taşı Ustası döşeme kolaylığı sağlar

Çevre düzenlemede pratik bir mataryaldir

Begonit Taşı çeşitleri ve Begonit Taşı modelleri ile çok amaçlı özellikleri gösterir.Begonit Taşı Döşeme

Çalışma yapılacak alan düzeltme işlemleri yapılır.

Özel tokmak kullanmak gerekir

begonit taşı ölçüleri 6 lik 8 lik 10 luk olarak üretilmektedir.

begonit taşı ustası taşları ebatlarına göre seçerek döşeme işlemi yapar.

Çünkü ustalık gerektiren bir olduğu için gerçek anlamda zordur

Bununla birlikte bir usta ancak 10 m2 bir alan begonit taşı döşemesi yapar.

öyleyse her ustayım diyen begonit taşı döşemesi yapamaz.

Kısaca söyleyecek olursak uzman kadromuz ile garantili bir şekilde projelerimiz yapılır.TAŞ BOYUTLARI BAZALT KÜPTAŞ

Bazalt küp taşı : 4×6 – 6×8 – 8×10 – 10×10 cm.

Bazalt plak taşı : 2-3-4-5cm kalınlık ta 20-30-40-50-60-sb kalınlık ve genişlik ölçülerinde.

Bazalt bordür taşı : 6-8-10-15-20cm kalınlıkta 10-15-20-genişlik 20-30-50-100cm uzunluk ölçülerinde.

Bazalt oluk taşı : 6-8-10cm kanlınlık 20-30 cm genişlik 20-30-50cm uzunlukları mevcuttur.

Bazalt harpuşta taşı: 4x30xsb kenarları pahlı 15×30-40-50xsb cm. Bazalt harpuşta taşları düz harpuşta taşı, üçgen hapuşta taşı çatı harpuşta taşı olarak isimlerdedir.Döşeme, parke, iç cephe, dış cephe, duvar kaplamaları, kaldırım dizimi ve birçok alanda artık doğal malzemeler daha çok talep görmektedir. Kırma küp taşları da sıklıkla kullanımı olan taşlardır. Bazalt ise yer kürenin altında bulunan magma tabakası içindeki lav soğumaları sonucu meydana gelen bir takım reaksiyonların ardından oluşur. Yerin yüzeyine doğru uzantı veren bu madde tarafımızca alınır ve işlenir. Bazalt 4-6 ,6-8, 8-10 kırma küp taşları olarak kataloğumuzda müşterilerimizin beğenisine sunulur.Granit ve bazalt gibi malzemeler endüstriyel üretim olan yapı malzemelerine oranla oldukça dayanıklı ürünlerdir. Küp taş olarak kullanımları da oldukça uygundur. Küp taş döşemek istediğiniz bölgede yapacağınız döşemeyi uzun vadeli olarak kullanmayı düşünüyorsanız Bazalt 4-6 ,6-8, 8-10 kırma küp taşları tam da sizler için üretilmiş demektir. Her yerde kullanılabilecek boyut çeşitliliğine sahip ürünlerimiz birinci sınıf gerçek bazalt madenleri kullanılarak üretilir. Fiyat konusunda da sizlerin talepleri dinlenerek en makul teklifler tarafınıza yapılır.Granit Küp Taş Nedir?

Ülkemiz yeraltı zenginlikleri ile öne çıkan ülkeler arasında yer alır. Özellikle de farklı taş ve kayaç türleri ülkemizde yaygın bir şekilde bulunur. Özellikle de granit kaynakları açısından önemli imkanlar sunan ülkemizde granitle ilgili pek çok farklı çalışma söz konusudur. Taş döşemeler için sıklıkla tercih edilen granitler taşıdığı özellikler nedeniyle oldukça dikkat çekicidir. Granitin en önemli kullanım şekillerinden birisi granit küp taş kullanımıdır. Granit küp taşlar özellikle de çevre bilincinin gelişmesi nedeniyle pek çok alanda kullanılıyor.Granit Küp Taş Fiyatları

Granit küp taş farklı ölçeklerde ve özelliklerde üretilir. Bu nedenle de fiyatları da değişkenlik gösterir. Genel anlamda 4x6x6, 6x8x8, 8x10x10, 9x11x11, 14x16x16, 15x17x17 gibi farklı boyutlar içerisinde üretilir. Bu boyutlar nedeniyle fiyatlar da değişir. Fiyat üzerinde etkili olan diğer özelliklerden birisi de farklı renk özellikleridir. Özellikle tasarımda kullanılacak olan granit küp taşlar için farklı renk seçenekleri gerekli olur. Bu durumda ise renk tercihleriniz olması durumunda fiyatlar bu duruma göre belirlenir. Çünkü bazı firmalar tasarımları için sadece gri, kırmızı ya da yeşil gibi renkler isteyebiliyor. Bu durumda granit küp taş fiyatları farklı hale gelir.Elbette, granit küp taşları genellikle farklı ölçülerde bulunabilir, ancak yaygın olarak kullanılan bazı standart ölçüler vardır. Bunlar genellikle 10x10x10 cm veya 8x8x8 cm gibi boyutlardır. Granit küp taşları genellikle dayanıklı ve uzun ömürlüdür, bu nedenle sıklıkla dış mekan uygulamalarında tercih edilirler. Arnavut kaldırımı denilen taş döşeme tekniği ise genellikle granit küp taşları kullanılarak yapılan bir taş döşeme yöntemidir. Bu yöntemle düzgün ve estetik bir görünüm elde edilebilir. Uygulanacak alana göre granit küp taşlarının ölçüleri ve renkleri seçilebilir.Antalya, Adana, Konya, Şanlıurfa, Gaziantep ve Kocaeli'İstanbul'un,İzmir'in,Bursa'nın, Aksaray Bayburt Karaman Kırıkkale Batman Şırnak Bartın Ardahan Iğdır Yalova Karabük Kilis Osmaniye Düzce Kıbrıs Kilis Kocaeli İzmit konya bursa Muğla Bodrum Yalıkavak Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak merkez granit küp taş begonit küp taş Bazalt taş uygulama ekibi Halil usta ekibi Diyarbakır halil usta ekibi 

Yorumlar
146 kez görüntülendi.

Er-ni Bazalt küptaş

Üyelik tarihi: 1 Haziran 2021

Mağazanın tüm ilanlarını görüntüle
Cep538 543 48 55
İş538 543 48 55
Ev538 543 48 55
WhatsApp538 543 48 55
İlan sahibi: Er-ni Bazalt küptaş (Erni granit küp taş begonit küp taş bazalt küp taş bursa )
Ara WhatsApp